Kokybė

Gaminių kokybė mums labai svarbi, todėl turime pažangią vidaus kokybės sistemą, kurią sėkmingai taikome defektų prevencijai. AB „Naujasis kalcitas“ turima technologinė įranga ir atsakingi darbuotojai leidžia gaminti aukštos kokybės klinties gaminius.  Džiovinimo, malimo, produkcijos pakavimo, taršos mažinimo technologijos tobulinamos, pasitelkiant pagrindinius Europos šalių specialistus. Turima laboratorine įranga operatyviai nustatoma žaliavų ir produkcijos kokybė.
Ilgametė patirtis, bendravimas su vartotoju, bendras idėjų generavimas bei problemų sprendimas, įtraukiant ne tik technologus, gamybos vadovus, bet ir gamybos darbuotojus, leidžia vartotojams pasiūlyti geros kokybės produkciją.

Produktų kokybę prižiūrime, nes Jūs mums rūpite.
Aktyvintieji mineraliniai milteliai, Mikroužpildas,  Smulkusis užpildas betonui yra sertifikuoti statybos produkcijos sertifikavimo centre. 

 

AB „Naujasis kalcitas“ džiugina ir ekologinius ūkius. Mūsų gaminami produktai Trupinta klintis ir Kalcio karbonatas kaip kalcio trąša ar dirvožemio gerinimo priemonė (produktas) tinkami naudoti ekologinėje gamyboje. Valstybinės augalininkystės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotos licencijos AB „Naujasis kalcitas“ Trupintai klinčiai  (Patvirtinimo Nr. IEKO-10) ir Kalcio karbonatui (Patvirtinimo Nr. IEKO-10).

smulkusis-uzpildas-betonui
mikrouzpildas
aktyvintieji-mineraliniai-klinciu-milteliai
pasaru-priedams-eko-ukiai